Haasta to polska marka od wielu lat zajmująca się projektowaniem i produkcją odzieży oraz dodatków jak najwyższej jakości. Towary powstają wyłącznie z surowców i komponentów cenionych firm. Za główny cel obraliśmy sobie jakość oferowanych produktów dlatego wybieramy najlepsze materiały i dodatki. Słuchając potrzeb Naszych Klientów i śledząc najnowsze trendy staramy się spełniać ich oczekiwania. Odzież dedykujemy ludziom aktywnym i miłośnikom ruchu w każdej postaci. Posiadamy zgraną kadrę pracowniczą, której doświadczenie rzutuje bezpośrednio na każdy nasz produkt. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki.

Masz pomysł lub już gotowy projekt z chęcią wykonamy go dla Ciebie.

Posiadamy nowoczesne maszyny haftujące oraz własne studio projektowe, dzięki którym wykonamy każdy wzór. Używamy do produkcji najwyższej jakości nici o różnej grubości i kolorystyce aby spełnić Państwa oczekiwania.
Nadamy odzieży indywidualny charakter zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wykonamy produkt z niezwykłą starannością i estetyką.
Dzięki wykwalifikowanej ekipie jesteśmy wstanie skroić i uszyć każdy doskonały produkt dla Ciebie . Korzystamy wyłącznie z polskich produktów i półproduktów.

Dla nas najważniejszy jest klient i jego satysfakcja.